Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valóban szükségem lenne...

Valóban szükségem lenne szemüvegre?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam meg a jogsim,egy héten 3x járok német órákra,ahova 25 km-t vezetek oda és vissza. Mire hazaérek elkezd fájni a fejem és a szemeim is néha,elég gyakran pirosak és bevéresednek.Sokan mondták,hogy gyenge lehet a szemem. Volt a közlben egy ingyenes szemvizsgálat,elmentem. Aztmondta 0.25ös kell.(nem értek a dioptriákhoz igazán.) Olvasáshoz,számítógépezéshez használjam. Kiválasztattak velem egy keretet. Nem volt nagy a választék,de kiválasztottam egyet...Elég nagy volt a zűrzavar.Nem is igazán tudtam gondolkodni. Valóban kellhet a szemüveg,vagy csak "rámtukmálta" az üzlet miatt?
2019. jún. 25. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:

0,25-nél még nem szoktak felírni szemüveget, szerintem, 0,5-nél sem kell.

Szemed inkább huzatot kap, vagy kiszárad, elfárad estére.

2019. jún. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is huzat vagy ilyesmi lehetett, inkább szemorvoshoz menj.
2019. jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy te valami retek légkondi környékén? Irodában, otthon, kocsiban, vonaton?
2019. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez a furcsa. Nem vagyok légkondi közelben egyáltalán. Max ha bemegyek egy boltba.
2019. jún. 25. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!