Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Rövidlátás javulása?

Rövidlátás javulása?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A napokban egy kontaktlencse folyadékkal kicsit leamortizáltam a szemem, szerencsére már javul.

2 napja antibiotikumot és pupillatagitot kell csepegtetni, viszont az egyik szemem szinte már teljesen a régi.

Nem akarok hulyeseget írni, viszont nekem úgy tűnik, hogy a bal szememre (csak arra, mert a másikban a pupillatagito miatt homályosan látok) mintha jobban látnék mint régebben. -

1.75os a szemem. Erre van bármi esély, hogy pár nap leforgasa alatt javult volna, vagy csak én képzelem be magamnak?

16/F



2019. júl. 8. 12:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Mert könnyezel, több a könnyed, így egy plusz réteg alakul ki a szemlencséden, aminek következtében más helyre esik a fókusz.

Mikor nekem be volt gyulladva a szemem, én is sokkal jobban láttam.

2019. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!