Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » SOS! Nemibetegkent tobradex...

SOS! Nemibetegkent tobradex szemcsepp?

Figyelt kérdés
Mar korulbelul egy honapja van problema a szememmel. Eloszor csak az egyik viszketett, neha mar fajt is, aztan most mar mindketto iszonyatosan viszket egyfolytaban. Hasznaltam ra valami szemcseppet de nem javitott, allergiagyogyszert is szedtem, de kozben kiderult hogy semmire sem vagyok allergias, viszont az std szuresnek csak kesobb lesz meg az eredmenye, en pedig attol tartok hogy komoly bajom lehet ha nem hasznalom. Viszont bele van irva hogy chlamydiasan nem lehet hasznalni, ezert eddig nem mertem. Mig nem biztos addig nem akartam kiprobalni de nagyon rossz a folytonos viszketes es nem tudom mit csinaljak.

2019. júl. 21. 23:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Jól kilehetsz tetyóm

Én a helyedben használnám, bár alapból a tobramycinnek elég durva mellékhatásai lehetnek, főleg a vesére nézve, gondolom hogy ezért nem ajánlott chlamydia esetén? annyira nem értek hozzá

mindenesetre szerintem ha csak a szemedben használod, nem tartom valószínűnek hogy bármi problémát tudna okozni, azon kívül hogy jobb lenne tőle a viszketés stb

kezelőorvosod kérdezd meg, az keni vágja biztos ha már felírta neked

2019. júl. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!