Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Te melyik hírességgel találkoz...

Te melyik hírességgel találkoznál szívesen és miért? Vagy kivel találkoztál már?

Figyelt kérdés
2019. júl. 24. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Én már találkoztam azzal a hírességgel, akivel nagyon szerettem volna, de nem mondom meg, ki volt mert általában jönnek a leszólások és attól berágok. :) Legyen elég annyi, hogy egy latin énekesről van szó.
2019. júl. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én sci-fi rajongóként találkoztam sok filmszínésszel pl. a Star Wars-ból (klsszikus széria), valamint a Star Trek TV sorozatokból (pl Star Trek Voyager).

Akivel még találkoznék, az Misha Collins, (A Supernaturalból az angyal Castiel-t alakítja) és azért, mert őszintén csodálom a színészet melletti karitatív munkáját, Ő tényleg olyan, mint egy Földi Angyal. :)

Mellette még szívesen találkoznék Jensen Ackles-sel is, aki ugyanabban a sorozatban Dean Winchester-t alakítja. :) (Mert élőben is szeretném látni, hogy tényleg annyira lenyűgöző-e, mint a képeken.)

Valamint látni az említett két színész között egy (Conon) kis izgalmas interakciót, mivel a képernyőn keresztül is érdekes ez az egész, de élőben, azért más lenne. :) Már a LIVE STREAM is feldobottá tesz, de saját szemmel látni, azért az lenne az igazi. :)

2019. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!