Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha valaki...

Miért van az, hogy ha valaki kiír bármilyen kérdést, akkor rögtön jelentik, csak mert fogalmuk sincs, mi történt az adott illetővel?

Figyelt kérdés
Azt hittem ez egy olyan oldal, ahol lehet segítséget kérni, tisztelet a kivételnek.
2019. júl. 24. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyár van, tele van az oldal mindenféle provokatív meg kitalált kérdéssel, egy idő után már felismerik az ezekre hasonlítókat. Vagy a kérdésed szabályt sért, és ezért távolítják el.
2019. júl. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem távolították el én töröltem mert azt hitte valaki , hogy kitalált, és provokatív, holott nem is ismeri a Noémit és nem tudja , hogy ki és hogyan bántotta szegény lányt
2019. júl. 24. 22:25
 3/6 A kérdező kommentje:
De köszönöm
2019. júl. 24. 22:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Te nem tudod törölni a kérdésedet. A listádból távolítottad csak el a hivatkozást rá, de ugyanúgy látja mindenki, és válaszolni is tud rá.
2019. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ki tudja törölni?
2019. júl. 25. 08:18
 6/6 anonim ***** válasza:
A moderátorok, ha valaki bejelenti a kérdést, és szabályt sértő. Ha nem az, nem törlik, ahogy kérésre sem kötelesek törölni.
2019. júl. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!