Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Visszajöttem Magyarországra,...

Visszajöttem Magyarországra, Németországi betegbiztosításom, hogyan szüntethetem meg? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos hirtelen haza kellett jönnöm Magyarországra Németországból! Bementem a TB-hez hogy jelentsem itthon tartózkodom stb. Jött egy határozat, hogy hiányos a dokumentum amit csatoltam hozzá, így még mindig kint vagyok betegbiztosított. Itthonról hogyan tudnám elintézni, hogy kijelentkezzek kintről és dokumentumot is kapjak hozzá (E104-es nyomtatvány) ? Köszönöm a válaszokat!



2019. júl. 25. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Simán csak nem fizeted, és majd kizárnak.
2019. júl. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp: én felhívnám a kinti biztosítót...gondolom ōk tudják a válaszr
2019. júl. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy míg kint él a betegbiztosításom addig itthon nem érvényes a magyar biztosításom.
2019. júl. 25. 12:11
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Telefon nem működik Magyarországról Németországba?

Email sem, ugye?

Ja, tudom, nem tudsz németül. Szar ügy.

2019. júl. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3évet voltam kint megtanultam valamilyen szinten.

Gondoltam volt már valaki ilyen helyzetbe, hátha tud valaki tapasztalatot vagy segítséget adni.

De igen telefonos ügyintézés lesz ezekután.

Sajnálom, hogy rosszindulatú vagy, elég nagy baj!

2019. júl. 25. 19:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem rosszindulat ez csak személyes tapasztalat.
2019. júl. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ird be a google -ba E 104 -es nyomtatvany. Rengeteg informaciot talalsz. En Hollandiaban elek es igy talaltam hasznos valaszokat.
2019. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!