Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokat számítógépezek, és...

Sokat számítógépezek, és tv-zek, napi 3-4 órát. Persze ez nyári szünetre vonatkozik. Hogy szokjak le róla?

Figyelt kérdés
Szüleim mondogatják ez nem helyes. Persze sportolok is. Meg elkezdek járni angolra is. De így is függő vagyok, ha hazaérek és van szabad időm gépezek, este tv-zek. Olvasni szoktam, meg sudokuzni, csak keveset. A pes 2010, meg a forma1 játékba vagyok beleőrülve. Hogy szokjak le? 16f
2010. júl. 11. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Én travianozom napi 5-6 órát. De nem vagyok függő kibirom kapcsolni bármikor.

Mond a szüleidnek hogy tegyék el a számítógép tápzsinórját egy darabig aztán leszoksz :D

Vagy foglalkozz valami olyannal amihez nem kell gép pl. én most tettem le motorra a jogsit és mostanában már nem érdekel annyira a gép :)

2010. júl. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Neked 3-4 óra sok?

Én általában ha nincs semmi dolgom reggeltől estig ittvagyok... ;)

2010. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Először elvégzed a feladataidat, és csak utána kapcsolod be a gépet.

Kipakolod az asztalra az aznapi könyveidet, füzeteidet. Kimész a konyhába, eszel, majd megmosod az arcod. Bemész, leülsz az asztalhoz, tanulsz. Amivel végeztél, azt elteszed. Ha elfogytak a tanulnivalók, akkor bepakolsz másnapra, és szabad vagy.

2010. júl. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-4 óra nem gáz XDXD én sokkal többet
2010. júl. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
reggel 10-től itt ülök és ha nincs jobb program sztem estig itt fogok:D
2010. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jaja én is egész nap itt ülök, csak néha lejárok egy kis nassiért, meg WC-re azt annyi. Általában miden 2. nap van programom, de van hogy, mint most is csak délután, szóval addig megint itt.

Én mondjuk unalmamban teszem ezt, és már várom a szeptembert. Persze ez ált. az 1. hónapig van így, aztán megint a szünetet várom. De ha épp nem kell tanulni, akkor tökre szeretek suliba járni. Mondjuk ez lehet, hogy azért van mert a suliból tetszik nekem valaki...Bár ez már nagyon nem ide tartozik. :D

Na szóval 3-4 óra nem olyan sok. :)

2010. júl. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem lassan szokj le. fel se fog tűnni. először reggelekként vagy amikor felkelsz menj el egy órát biciklizni, amikor végeztél tusolj le. később, ha akarsz, akkor gyúrjál egy kicsit otthon. emelgess súlyokat. Ha délután odatévedsz hogy megint gép elé ülnél akkor csak max annyi időre ülj oa, hogy kihívd pár haverod aztán azal is csak mozogsz és nem ülsz itthon.


Remélem tudtam segíteni.

2012. jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!