Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki rakhatom az utcára vagy nem?

Geno Killer kérdése:

Ki rakhatom az utcára vagy nem?

Figyelt kérdés
Ismerősöm szerszámos szekrénye anyám házának melléképületében van elhelyezve és sok helyet foglal, nem tudunk bepakolni oda egy másik szekrényt. Ismerősöm azonban nem hajlandó elvinni onnan a sajátját. Mondtam neki, hogy akkor fizessen "bérleti díjat", de azt sem hajlandó. Én már ott tartok, hogy ki akarom dobni az utcára, de nem tudom lehet e ilyet tenni.

2019. júl. 26. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet. Van bármiféle hivatalos jogalapja hogy ott pihentesse nálatok? Gondolom nincs. Akkor erről ennyit.
2019. júl. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Papírral tudja bizonyítani, hogy az övé? Ha nem, akkor gyakorlatilag a tied.

De valami maradandó módon (email, postai tértivevényes levél, SMS...) jelezd neki, hogy x napig maradhat, utána kiteszed onnan. Ennyi.

Amúgy idvar nincs? Szólj neki, hogy oda kiteszed, és kész.

2019. júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48 órád van, hogy elvidd. Ennyi.
2019. júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat, de nem értem

Ha édesanyád házának melléképületében van, vélem, ő engedélyezte. Visszavonta az engedélyt?

A „nem tudunk bepakolni oda”, kiket jelent? Édesanyád is beleértendő?

2019. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!