Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Autizmusal diagnosztizáltak...

Autizmusal diagnosztizáltak akik tényleg azok! Hányan tudtatok munkába állni és ki akinek nem sikerült?

Figyelt kérdés

Aki dolgozik milyen munkakörökben tudtatok elhelyezkedni?

Hány évesen sikerült elsőnek munkába állni?

Milyen szakokon tanultatok és sikerült azon a szakon elhelyezkednetek?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. júl. 27. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Aspergerrel diagnosztizált autistaként adminisztrátori munkakörben dolgozom 6 órában egyetem (Mérnókinformatika) mellett 27 éves korom óta és ez az első munkahelyem.


Előre is szívesen a választ!

2019. júl. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves ,hogy válaszolt.

Férfi vagy nő és hány éves?

Nappali vagy esti tagozatra jár munka melett?

2019. júl. 27. 21:35
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
#1 vagyok, 30/F és egyéni tanrenden vagyok. A nappalit nem bírtam, pánikrohanaim lettek és átraktak hogy egyedül legyek kollégiumban és egyedül velem foglalkozzon velem a tanári kar. Cserébe szót kell fogadjak és jól kell teljesítenem a tanulmányaimban.
2019. júl. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor nagyon jó tanulo lehet ha tartanak önek külön oktatást.

Amugy átérzem amit írt a pánikal kapcsolatban nekem is van.

Magam is érintet vagyok.

2019. júl. 28. 01:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Miután elvégeztem osztatlanban az alkalmazott matematikust és a programtervező informatikust, két évig nem találtam munkát, aztán a postára vettek fel. Nem volt jó.

Asperger-szindrómásként márciusban közmunkás voltam, utána sikerült elhelyezkednem, és a szakmámban dolgoznom. Onnan elküldtek, de nagyvonalúak voltak, mert tartottak még egy hónap jogviszonyt. Közben sikerült elhelyezkednem, itt a főnököm tud az állapotomról.

2019. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5 válaszoló.

Ön hölgy?

Sajnos nehéz amedig iskolába jár az ember addig is nehéz ,de addig van valami esély sajnos a munka világában meg nem foglalkoztatnak minek.

Számomra egész fura mindenhol azt hallja az ember ,hogy programozokbol hiany van még se talált munkát pedig bisztosan jó szakember.

2019. júl. 29. 20:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nő vagyok, 36 éves.

Az iskolát többnyire könnyen vettem, csak a programozói volt nehéz. A matekoson is küzdenem kellett. Remélem, nem fognak túl nehéz feladatokat adni.

Igen, jönnek a hírek arról, hogy kevés a programozó, és hogy egyes cégek kifejezetten keresik az autistákat, hát ...

2019. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem én ismerlek titeket😊

Milyen kicsi a világ.

2019. aug. 13. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!