Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A mini típusú gitárokon...

A mini típusú gitárokon kényelmes játszani?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni majd egyet, balkezes vagyok és néztem hogy van egy csak nincs lehetőségem meg vétel előtt kiprobalni, online rendelném. Szerintetek kényelmes lehet rajta játszani, mert nincs pl kéz támasztó, nem fárad el hamar a pengető kezed? Esetleg saját tapasztalatokat szívesen fogadok.

2019. júl. 27. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is leszögezném, hogy nem volt szerencsém sokáig ukulelézni (egy-két pengetés erejéig csak), de szerintem egész kényelmes. Nem is igazán kellet tartanom (ülve). Szerintem megéri beruháznod egyre, ha nem tetszik, akkor pedig szép dekoráció.

Remélem tudtam segíteni!

2019. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mojjo ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a kérdező "mini típusú gitárok" alatt ukulelét értene. De hogy mégis mit ért, azt nem tudom...
2019. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, valóban nem ukulelét értettem. De köszönöm, 1. válaszoló. Még pedig azt a méretet értem amekkora például egy Baby Taylor gitár mondjuk. Vagy egy Ibaneznek az 54opn MINI típusa például.
2019. júl. 27. 22:16
 4/4 Mojjo ***** válasza:
100%
De a normál méretű akusztikus gitárok 99%-án sincs kartámasz, szóval nem értem. A kisebb testméretű gitárok az emberek döntő többségének konkrétan még kényelmesebbek is. Ha a menzúra is rövidebb emellé, az már más kérdés, az nagyon szubjektív, kinek mennyire jön be.
2019. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!