Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok m9ndani valami olyan...

Tudtok m9ndani valami olyan tollmárkát, amivel nagyon könnyű, kényelmes írni?

Figyelt kérdés
Ugy ertem hogy van nekem egy tollam ami nagyon nehezen húzhato, nehéz vele irni, nem csuszik olyan jol a tinta. Szóval tudtok nekem mondani valami könnyen csúszó, könnyü írást biztosito tollat?

2018. okt. 5. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


A legtöbb zselés toll ilyen (Uniball), de ezek közül is kiemelkednek a Pilot márkájúak:


[link]

2018. okt. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szépen írni csak teljesen hagyományos töltőtollal lehet.
2018. okt. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válayzokat,töltőtollam van, tényleg szépen ír :)
2018. okt. 6. 08:22
 4/6 A kérdező kommentje:
És akkor ennek a tollnak #1 nem is nagyon van ellenállása?Könnyű írni vele, kényelmes stb.?
2018. okt. 6. 09:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az általam ismert zselés tollak könnyen siklanak, de az íráskép elmarad a hagyományos tollheggyel elérhetőtől.

A fő gondom az, hogy átáztatja a papírt, terül, átüt.

Nem biztos, hogy mindegyik ilyen.

2018. okt. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Egyrészt - mivel ergonomikus - nagyon kényelmes. Másrészt tényleg könnyedebb vele írni. (Most a Pilot féle zselés tollról írok)

Harmadrészt pedig könnyedén kezelve nem üt át annyira a papíron, mint ahogy a többi.

Egyszer mikor a melóban használtam, és a doki kölcsönkérte, akkor ő is megjegyezte, mennyire kellemes vele írni. Már pedig a dokik elég sokat írnak. Ahogy ápolónőként én is... de amúgy oda vagyok a jó féle tollakért, és különösen kedvelem a zselés tollakat. :)

2018. okt. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!