Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen lidl-ben dolgozni?

Bbeent2019 kérdése:

Milyen lidl-ben dolgozni?

Figyelt kérdés
Munkahelyet akarok valtani mert a mostani nem jó. Az ott dolgozóktól kérdezem, hogy milyen ott dolgozni?

2019. júl. 31. 15:03
 1/4 anonim válasza:
100%
Aldiban dolgoztam es jobb mint a Lidl
2019. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Engem szezonra vettek fel, még egy hónapot leszek ott, felmerült az elején, hogy maradok és határozatlanra módosítjuk a szerződésemet, de ma már erre semmi esélyt nem látok.

Az elején már nagyon távolságtartóan viselkedtek, elvileg van egy trénerem, akivel az egy hónap alatt kb 3x találkoztam, akkor is csak azért, mert a főnök utasította, hogy b-sszon le (olyan dolgokért amiket nem magyaráztak el rendesen, és olyanokért, amiket nem is csináltam)

Ha nem tanulod meg első pár napban a kb 200kódot, akkor egy utolsó inkompetens gyökér vagy, ha véletlen nem sikerülnek a tesztjeid megy az ajtócsapkodás, meg a "kapd már össze magad" című fejezet.

Ha beteget jelentesz kaffognak.

Egy csipogót kapsz, amivel rögzíted a szünetet, munkakezdetet-véget (percalapú elszámolás, de ne hidd azt, hogy ezzel nem tudnak trükközni. ha pl csak 27 percet túlórázol az nem túlóra, ha egy órás a szüneted és 47percet veszel ki, az 1 órás szünetnek minősül)

Volt már, hogy egy vevő jegyezte meg, hogya "ha velem így beszélne a főnököm, már elküldtem volna a p.csába"

Az alkalmazottak úgy kaffannak rád, mintha a seggükből rángattak volna ki, megy a besúgás, a pletyka. Szinte senki nem marad meg, a maradék pár embert is versenyeztetik egymással.

Valamit elrontott az egyik műszakvezető, és szemtanúja voltam, hogy remegve, majdnem könnyezve magyarázkodott, úgy félt. Hihetetlen embertelenül beszélnek a dolgozókkal.

A nagy barátságosság abban merül ki, hogy szórni kell az árut, mert méri a kassza a sebességet, nem érdekel senkit, hogy ettől a vevő rosszul érzi magát..

Röviden:) nálunk ez a helyzet, aztán döntsd el.

2019. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat 💪
2019. aug. 1. 18:10
 4/4 anonim válasza:
Én dolgoztam ott és szerettem. Tény, hogy nagyon jó volt a csapat, így nekem teljesen más a tapasztalatom. Nyilván ez boltonként eltérhet és nagyban függ az üzletvezető személyiségétől és hozzáállásától is.
2019. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!