Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hol jobb dolgozni?

Szerintetek hol jobb dolgozni?

Figyelt kérdés
Pályakezdő vagyok és nem tudok dönteni... Pénztárosi munka után érdeklődöm. Nem tudom, hol lenne jobb vagy melyik fizetne jobban? Van hirdetés tescoba 8 órára, vagy Aldiba 4-6 órába vagy a Lidl-be 4 órába. Tudnátok esetleg tapasztalatokat, véleményeket irni?

2015. nov. 2. 17:25
 1/1 anonim válasza:

Hogy hol jobb még nem tudom,de azt tudom,hogy az Aldihoz 2x elküldtem a jelentkezésemet,de annyit nem válaszoltak,hogy fapapucs!!!

A Tescot mindenki szidja,de nekem válaszoltak,hogy sajnálják, de betöltötték már az állást,a Lidl-be most adtam be,de még nem tudom,hogy válaszolnak-e?

Szóval ha az Aldiba be is adod ne várd meg,hogy válaszoljanak mert megőszülsz :D.

Hogy milyen munkáltató?Ki tudja,de ha válaszra sem méltat olyan baromi jó nem lehet.......

2015. nov. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!