Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a LIDL-ben dolgozni...

Milyen a LIDL-ben dolgozni (pénztáros)?

Figyelt kérdés

Mennyire emberségesek a vezetők, fizetés van-e időben, túlórázni gyakran kell-e, kifizetik-e? Milyen maga a munka? Mennyire stresszes? Pihenőidő van-e? Betanítás, próbaidő?

Ha van itt valaki, aki ott dolgozik, vagy akinek egy ismerőse ott dolgozik, azt kérem, hogy írjon nekem pár dolgot a munkáról. Ha "nem publikus", akkor privát üzenetben akár.

Köszönöm.



2014. szept. 14. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, mint vásárló írok, ezzel sokra nem mégy, de azért nem is lényegtelen: számos üzletben azt látom, hogy mindenki csinál mindent, függetlenül a beosztástól.
2014. szept. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, de ez akár pozitív is lehet: változatosabb a munka.
2014. szept. 15. 10:17
 3/4 Sinkovits Edina válasza:
100%

Sziasztok,


Edina vagyok az egyik budapesti boltból, kétésfél éve vagyok a Lidlnél. Mi mint pénztárosok tényleg csinálunk mindent: árufeltöltés, takarítás, zöldség-gyümölcs, kassza.... A hajtás nagy és azért van stressz is, de legalább nem dobnak rögtön a mély vízbe, mindenkit betanítanak rendesen, és van egy mentorod is az elején, aki megmondja a tutit, hogy mi merre hány méter. A betanulás végén van egy teszt, aminek sikerülnie kell, de egyáltalán nem gáz, ha figyelsz és tanulsz. Túlóra is akad, de legalább minden egyes percet kifizetnek, és időben megjön a fizu. Sőt, iskolakezdési meg karácsonyi lóvé is szokott lenni. Ár-érték arány jó, és a meló sem unalmas.


Voltam már máshol is pénztáros, de itt sokkal korrektebben megfizetik a munkát és pihenőre is kimehetek rendesen. Szóval, összességében jó a meló, csak nem szabad lustának lenni.

2014. szept. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Trevor. ***** válasza:
Bezzeg 18 év alattit egyikőtök sem képes kiszolgálni :D
2015. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!