Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most költöztem Pestre, hogy...

Most költöztem Pestre, hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés

1 hónapja lakom Pesten és itt is dolgozom, néha vidékről feljönnek a barátnőim hétvégére akkor velük eltudok lenni. Margit szigetre kijárok futni és boltba járok meg persze melóba megyek hétköznapokon és nagyjából ennyi az itteni szociális életem. Szeretek amúgy ismerkedni és első sorban most barátkozásra gondok, csak az első lépéseket nem merem én meg tenni, valaki oda jön hozzám elindítja a beszélgetését utána már minden oké. Munkahelyi ismerkedés sajnos annyira nem megoldható, elvagyok a kollégáimmal de mind 50+os családanyák/apák, velük meg nyilván délután nem tudok valahova kiülni beszélgetni ilyesmi.

Szóval hova tudnék elmenni ismerkedni?

21/L



2019. aug. 2. 13:22
 1/1 anonim válasza:
hát tölts le egy alkalmazást pl badoo az nem csak kapcsolatra van kitalálva beszélgess találkozz én is 1 éve vagyok Pesten sokat segített :) 23/f
2019. aug. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!