Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rosacea s vagyok, de minden...

Rosacea s vagyok, de minden szer ellenére csak romlik, ötletek? Lézeres kezelés tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Pár hónapja (2-3) kezdődött, gyakran piros volt az arcom, viszketett az arcom és a fejbőröm is. Elég makacs dolog volt, mivel több tünettel jelentkezett (valószínűleg azokat a gyulladás okozta), viszont azóta kezelem.

Kaptam rá Soolantra nevű speciális krémet (méregdrága), nem napozok, mindenféle Bioderma készítményt használok pluszban (fényvédő krém, BB krém, arclemosó), kerülöm a nagyon intenzív mozgást és a táplálkozásra is figyelek. Viszont az utóbbi 1-2 hónapban az orrtônél és az arcomon elkezdtek apró, pirosas-lilás hajszálerek is megjelenni.

“Annyira” nem látszik, a bőrgyógyász azt mondta, “10/4-es rosacea”, de engem nagyon zavar. Főleg az, hogy nyár van és fehér vagyok, hogy nem tudok (nem merek) rendesen edzeni...mi okozhatja ezt még, min kellene valroztatni? Normális ez, hogy ennyire romlik? Szeptember 19-èn megyek majd újra bőrgyógyász központba és lézeres (rádiófrekvenciás) kezeléseket fogok csináltatni.

Mi okozza ezt? Köszönöm a segítséget!



2019. aug. 2. 21:56
 1/1 A kérdező kommentje:
30 éves leszek és nő vagyok, az lemaradt.
2019. aug. 2. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!