Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szeretik annyian Billie...

Miért szeretik annyian Billie Eilisht?

Figyelt kérdés

2019. aug. 2. 23:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Ki az a Billie Eilish? Gondolom nem nagy szám, mert életemben nem hallottam róla. De megnéztem a googlet. Nem veszítettem, hogy fogalmam sincs kicsoda.
2019. aug. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Mennyien?
2019. aug. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Mert nem teszi az ágyat és olyannak mutatja magát amilyen. Nem játsza meg magát. És mert nem fel felvállalni azt aki
2019. aug. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sok ember ilyen.
2019. aug. 4. 15:51
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
2019. aug. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
3# hát én nem tudom...nekem ez a “folyton mérges/flegma/drogos fejet vagok” style sem tűnik úgy mintha valaki önmagát adná...ő is szerepet játszik csak pont nem olyat mint amit megszoktak az emberek (cukor es csillogas) es ezt az emberek szeretik
2019. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
75%
Hát nem tudom😂én személy szerint nem szeretem,a korosztályom nagyon szereti 17/L
2019. aug. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Az egyik zenéje tetszett ami ment a ràdióban. Aztàn ràkerestem meglàttam ezt a csajt meg a videókat, hàt nem vagyok oda érte.
2019. aug. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%

Őszintén... nem tudom. A tinik azt “szeretik”, amit a média nyomat nekik ezerrel. Minden évben előre megvan, hogy milyen előadókat kell nyomatni, milyen kampányokat, új ideológiákat fognak színre léptetni.

Egy pénzes amcsi háromszögfejűnek megtetszett egy elkényeztetett, mentális beteg, divatdepis hörgő kislány, és most mindenki őt tömjénezi.

Az igazság az, hogy nem egy istenadta tehetség a kis Horrorka, és nem az a típusú sztár, akit valószínűnek tartok, hogy még évtizedek múlva is emlegetni fogják.

Nem egyedi, nem különleges, ő is csak egy futószalagon gyártott 2000-res alter copy sokakkal egyetemben, csak ezek a zenék/zenészek egy pár évig cikinek számítottak, most újra, váratlanul a semmiből terítékre kerültek.

Ez az “önmagát adja”, “nem játssza meg magát”, “kedves és nyitott a rajongóival” mind szép és jó, viszont szerintem ha bármelyik előadó jót akar magának, a saját érdekében nem tesz olyat a rajongóival, aminek később negatív visszhangja lenne.

Erről a csajszikáról ORDÍT, hogy mentális beteg, nem egészséges lelkületű. Nincs szép hangja, nem képzett, nincs semmi magassága, csak fojt és hörög, a hangszalagjaira pedig ránézhetne egy foniáter, mert borzasztó, amit művel vele, és ez egyre csak rosszabb lesz.

2019. aug. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Ismeretlenke222 válasza:
52%
Billie különbözik a többiektől...szerintem nagyon ügyes lány. Nekem a kedvencem lett, belopta magát a szívembe.🤷🏽‍♀️ Igaz nagyon sok képen olyan fejet vág mint aki a halálra vár... de igazából egy nagyon aranyos,cuki lány 🤪 szerintem nagyon jó hangja van és a stílusa is jó...egyedi és nem tömeg.. volt egy újságcikk amiben olvastam hogy miért ilyen a stílusa ( [link] ) én megértem hogy nem szeretné hogy kritizálják🤷🏽‍♀️☺️. Engem az szokott idegesíteni hogy az emberek elítélik egy-két képről...és az is hogy (már én is megkaptam) tuti depis vagyok ha Billie a kedvencem..elmondom nem vagyok depis egy tök életvidám ember vagyok és mégis imádom Billiet😂🤪
2019. aug. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!