Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Te meg innátok vele egy kávét...

Te meg innátok vele egy kávét egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy egyedül álló férfi a baráti tarsaságunkban,akinek nem rég kiderült hogy tetszek,és szimpatikus vagyok mint nő.Nêha el szoktunk,járni vele és a barátainkal szórakozni.Viszont ém foglalt vagyok,igaz tudja hogy nek túl fényes a házasságom.Mondt neki hogy nek ez ìgy kellemetl lemme,hogy szinte egy baráti tarsaságban,vagyujk vele,rá adásul a férjemet is ismeri.És hogy én úgy szoktam meg őt mint egy barátot.És most furcsa hogy kiderül tetszemyneki és hogy meg inna velem valamit.Nek tudom ìgy ebben a helyzetben meg érné -e el fogadnom tőlle a meg hìvást.Ő is mondta hogy ez a kávé még nem a világvége.Viszont nek vissza tetsző ìgy ez az egész annyira
2019. aug. 3. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd vissza. Trágya amit ideokádtál.
2019. aug. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A saját érdekében kíméld meg őt a társaságodtól!
2019. aug. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mindentudó99 ***** válasza:
100%

Csak akkor menj vele ha össze akarsz feküdni vele

Másképp semmi értelme hitegetni.

2019. aug. 3. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő is olyan egyszerű mint a faék akkor végülis jól összeillenétek.
2019. aug. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a párod mit szól hozzá te semmit nem vesztesz egy kávé ide vagy oda. A palinak meg mondd meg h nem akarsz tole semmit csak barat
2019. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!