Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek az ellen hogy más...

Korpatív Dániel kérdése:

Mit tegyek az ellen hogy más ne úgy érezze jól magát hogy rajtam vezeti le mérgét utánna pedig mosollyal elvan magának? Ma is rohamaim voltak

Figyelt kérdés

Elegem van hogy más helyett kell szarul éreznem magam,és ha nem vagyok jól az is az én hibám, minden baját rajtam vezeti le aztán kellemetlen helyzetekbe hoznak, engem állítanak be hibásmak, elegem van belőlük tönkre teszik az életem, vérszivók, ti már jártatok így az életben?

mindenbe belekötnek semmi sem lehet kedves a számomra, zsarolnak és terrorizálnak, nagyon nem vagyok jól ma rohamaim voltak , ahhoz hoggy más sikeres legyen én nem leszek senki lábtörlője,



#önvédelem #új élet #pánikbetegség #roham #zsarolás #pszichoterror #pszichopata emberek #felvenni a harcot #elkerülni őket #kikerülni az ördögi körből
2019. aug. 3. 22:40
 1/2 anonim válasza:
Kik vezetik le rajtad a feszültségüket? Család, barátok. Velük talán könnyebb a helyzet, kötetlenebbül tudsz velük beszélgetni erről. Ha viszont munkahelyi, ott meg kell fontolni, hogy milyen stílusban beszél az ember. Próbáld nem magadra venni ezeket a dolgokat, ne törődj az ilyen emberekkel. Persze leírni könnyebb, mint véghezvinni. De meg kell tenni. Ha sikerül, talán nem lesznek a rohamok sem.
2019. aug. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm inkább lelépnék innen segítenél kérlek?
2019. szept. 10. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!