Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezhet olyan élőlény, aki...

Létezhet olyan élőlény, aki megbánta, hogy megszületett?

Figyelt kérdés

2019. aug. 4. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Igen, itt vagyok példának okául én.
2019. aug. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Meg én
2019. aug. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Szanalom a kobon.
2019. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
A vágóhid felé tartó állatok fején szinte látszik a bánatuk.
2019. aug. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is.
2019. aug. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De miért?
2019. aug. 4. 19:48
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Írj nekem egy olyan okot, amely minden aspektusból kiindulva megcáfolja magát a kérdést, hogy miért ne?
2019. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagyunk páran. Csalódás és életkedv nélkül élünk köztetek. És hozzá járul ehhez a szülői minta, a nevelés, az oktatás, a kilátástalan munkaerő piac, az, hogy sokan kihasználnak, az, hogy nem kapunk köszönetet a legnagyobb tetteinkért sem, az, hogy reggel a buszon lökdösöl, de szólni nem szólsz, akkora paraszt vagy, az hogy nincs pénz, idő pszichológusra ez akitv sportra, az, hogy nem elég 2 munkát vállalni a megélhetésért, de a pénzt ellopják tőlem a szakmunkások, amikor felbérelem őket, a munkát jobb esetben nem csinálják meg, rosszabb esetben kárt csinálnak munka helyett, a cigány ez után még kést rám és fenyeget, a rendőr nem segít....

A főnököm nem becsül semmire.

A feleségem szoba se áll velem.


Szóval minek örüljek? Annak, hogy mindennap rémálmom van, mert 40 évesen is arról álmodok, hogy apám jó szokása szerint haza jön, üvöltözik és véresre veri a 3 gyerekér és az asszonyt?


Tudod én sérült vagyok. Nem szoktam dicsekedni vele, vagy sajnáltatni magam, mert próbálok nem belehalni a valóságba. De kvára nehéz és nincs nap, hogy többször ne gondolnék arra, hogy kár volt megszületni. Csakhogy ez nem egy választás. Az a választás, hogy én nem leszek olyan sz@r ember, mint az, akik miatt ide kerültem.

2019. aug. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!