Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » "az ön által használt telefoná...

"az ön által használt telefonállomás a kért szolgáltatásra nem jogosult" -Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Vezetékes telefonról nem tudok hívni semmilyen számot se, mert mindig a fent idézet szöveget mondják be. Mi lehet ez?
2010. júl. 12. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
sajnálom nem tok, segíteni, pedig szeretnék, remélem mególdódik a problémád!! =)
2010. júl. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

azt h ne hivogass szextelefont :)


Egyébkét valószínüleg le van tiltva az emeltdíjas hívás 06-90-es számok, vagy mobil is lehet vagy manapság már bármi! Lehet olyat, hogy vonalas számról kizárólag csak egy bizonyos számot hívhatsz.

2010. júl. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem hívogattam én semmit, ma délután akartam sima vezetékes telefonszámot felhívni és még be se lehet normálisan tárcsázni a számot, máris mondja azt az idegesítő szöveget.

A bejövő hívásokat lehet fogadni , de kimenő hívásokat egyáltalán nem lehet kezdeményezni. Csak az a fura, hogy még tegnap semmi baja sem volt..

Az internet a telefonról jön, de annak semmi baja és

semmilyen befizetési felszólítást nem kaptunk.

2010. júl. 12. 15:25
 4/8 A kérdező kommentje:
Két elmaradt számla volt az okozó,ami el volt kallódva!!
2010. júl. 20. 09:41
 5/8 anonim válasza:
Ma nekem is rázendített erre a kedves egyirányú beszélgetésre! Viszont elvileg nincs befizetetlen számla csak ami a héten jött, valamint felszólítás sem jött hogy fizessek be bármit, mondjuk a számlán rajta van hogy van egy elmaradás, de az már be lett fizetve, csak valószínű nem időben. és az érkezett számlán sem az emelt összeg van :S
2010. júl. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Valószínűleg az az egy elmaradt számla miatt van neked is ez a probléma. Nekünk se küldtek felszólítás. Fell kell hívni a szolgáltatót és ott megmondják,hogy mi miatt van korlátozva a hívás. Csak mielőtt felhívnád, keresd ki előtte a szerződési papírt, amin rajta van egy számokból álló jelszó, majd azt kell bediktálni nekik, mert anélkül nem tudnak segíteni.

Addig míg nem érkezik meg hozzájuk a befizetett számla addig nem is adják vissza a szolgáltatást.

2010. júl. 22. 08:06
 7/8 anonim válasza:

Velünk ugyanez van.

Csak az a legrosszabb, hogy hiába magyarázom apámnak, hogy azért mondja ezt a szöveget, mert nem fizetett, nem érdekli, mert ő úgy van vele, hogy ez egy probléma vagy valami, és addig nem köteles fizetni, amíg nem hozzák helyre. -.- kikészülök tőle.

Mert úgy volt, hogy 3 hónapja rendeltük meg a t-home-tól a szolgáltatást, csakhogy más számot adtak nekünk, pedig apa kifejezetten kérte a számhordozást. Aztán nagynehezen visszaadták a számunkat, erre állandóan ezt a szöveget mondja be a telefon. És rá is kérdeztem apától, hogy em azért van mert nem fizetted be a számlát? (csak úgy megjegyzem 2 havival le vagyunk maradva ://) és erre ő mit válaszolt? Hogy nem hajlandó fizetni amikor nem szolgáltat semmit, a telefon nulla. -.-

Most hogy így ezt megtaláltam és mondom neki, azt mondja ő is úgy járt mint én? mondom neki igen. Erre ő hogy elvették a számát stb. mondom nem de a szöveg ugyanaz. Erre azt mondja nekem, hogy őt nem érdekli más. Meg hogy leírta a szöveget és bevitte 2-en olvasták el, és nem mondták hogy miért van ez.

Nos ha mégegyszer leírná valaki, hogy ez így igaz, megköszönném, csak azért kéne mégegyszer, hogy csak az ő számára szóljon. Előre is köszi

2012. máj. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nálam is ez van... de csak egy bizonyos vezetékes számra mondja, ami helyi szakorvosi rendelőintézet telefonszáma.

Soha nem volt számlaelmaradásunk, közüzemi megbízást rendben levonják.

Egyéb hívószámokra gond nélkül lehet telefonálni.

2018. febr. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!