Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljunk rossz idegálapo...

Korpatív Dániel kérdése:

Mit csináljunk rossz idegálapot feljavításának érdekében? nagyon megfáradt vagyok nincs energiám mások mindíg rajtam vezetik le mérgüket és zsarolnak, Nem tudom éjjel aludni mit csinálhanék vele?

Figyelt kérdés
hogyan töltődhetnék fel lelkileg? hogyan nyugodhatnék meg,? hogy tudnék éjjel jobban aludni?

#megnyugvás #idegállapot feljavíttása #idegi fáradtság ellen #feltöltődés lelkileg #lelki állapot feljavítása #megszabadulás a lelki fájdalomtól
2019. aug. 5. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mozgás. Heti 3x 1 óra aktív mozgás. - stressz legjobb ellenszere.

Olvass könyveket. Ez lelkileg és szellemileg tölt fel és elvonja a figyelmet, ami később segít tisztán látni.


Segítség kérés környezetben.

Akár beszélj a helyi pappal.


Probléma megoldó módszerek-re keress rá.

Egyik ilyen a gondolati napló, amit egyedül is lehet csinálni, de inkább a társas problémamegoldó módszerekkel kezdj.

2019. aug. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen tudnál még segíteni?
2019. aug. 7. 10:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok szakember, csak én is küzdök hasonlókkal. Magnézium pótlás meg segít és a b6 is, csak utóbbi étvágyat csinál. A legfontosabb a mozgás. Kezd el még a héten. Egy kiadós erőltett séta, vagy hegyi bringa, gyúrás, csoportos edzés (aerobik, spinning, trx, tbt, vagy amit ajánl a közeli edzőterem).


Aztán szakember és haverok, család - persze ez nem mindenkinek elérhető.


Verbéna tea segít aludni. És nem okoz függőséget. Csak lefekvés előtt menj el pisilni :)

2019. aug. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudod az okokat?
2019. aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!