Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kontaktlencsések! Milyen a...

Kontaktlencsések! Milyen a lencse viselete? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Minden hasznos információt írjatok le. Köszönöm.

2019. aug. 5. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nwm
2019. aug. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam ki a kérdést, hogy rákattints és itt éld ki az unalmadat. Kérlek akik nem tudnak segíteni azok ne is olvassák el a kérdésem inkább. Köszönöm azért, hogy időt szántál rám...
2019. aug. 5. 09:07
 3/4 anonim ***** válasza:
2019. aug. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Hat ha nem megy a szemed es a lencse koze kis porszem es nem forditva rakod be a lenvset akkor eszre se veszed h bent van en se. Bar nap vegere kiveszem 1ki is kell 2 jobh ha pihen 3 a nap vegere erzed majd te js jobb ha kiveszed ha mar homalyos mer elfatad a szemed.de tokeletesen latok es eszre se veszem.12 14 ora utsn azert kivezsem jobb ugy.eloszor menj be optikaba pl vision express ott mindent elmondanak betanitanak megnezik lehet e lencsed.! Nehogy rendwlj netrol es magadnwk! Eloszor betanitanak pl 12 ezer 3 havis lencse nekwm plusz folyadek 4 ezer a visionba de netrol lehet olcsobb! Elosuor menj el optikaba! A vizgalat ara 5 ezer de ha mar veszel lwncset ingyenes. Nincs akkor dija. Nekem jobban bevalt mint a szemuveg. A szemuveg zavarja latoterem nehez nem.olyan a lencse szamomra jo es eszrevehetetlen.tokeletes valasztas szamomra.a vision express. Most voltam egy nem neves optikaba 100 ezer uj szemcsi felveszem zavar es szedulok nem jo sztem elcsesztek nem jot adtak nem jo dioptriasat. Ajanlom a visiont nekem masnapra adtak idopomt gyors ugyesen betanitottak es mar aznapra megvettem a lencseim es hordtam es mentem felfedezni a vilagot😍eloszor csak par oran at lehet bent es fokkzatosan hozza kell szoktatni! Ajanlom te ia kerj idopomt a visionba?! Van kozel hozzatok?
2019. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!