Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » El loptak a bicomat mit tudok...

El loptak a bicomat mit tudok tenni? Tobbi lennt

Figyelt kérdés

Sziasztok. El loptak a bicomat a varosbol. Ki posztoltam a fbra. Es egy ismerosom mondta h latta egy sracnal(akit ismerek). Egy barati tarsasagban voltunk ezzel a kis "tolvajjal", es mondtam a paromnak, hogy viccesen kerdezzen nala ra. Rakerdezett, es a srac mondta, hogy igen, tobb biciklit is ellopott mar. "Mert nem volt mivel hazamenni". Ilyenkor mit tudok csinalni? Ha kihivom a rendoroket, akkor ok tudnak valamit kezdeni? Hisz semmi bizonyitekom. Viszont 3an vagyunk tanuk, hogy a srac bevallotta. Es van 1tanu aki latta is nala az en bicomat. Gondolom nem mer veluk kozlekedni napkozben, csak ejszaka..... De az is lehet hogy eladta. Mit tehetek ilyen esetben?

Ha pl.kimennék a srac hazahoz rendorokkel, akkor felismernem a bicomat. Valamint ugymond "szerencses vagyok", mert en rendortol vasaroltam a kerekpart, aki ezt tudja is tanusitani. Es posztoltam is, hogy el loptak, nem pedig eladtam, vagy kolcson adtam, vagy ilyesmi... Mit tehetek? Tudok a rendoroktol segitseget kerni?

Megeri utana jarni az ugynek, vagy hadjam a fenebe inkabb?


2019. aug. 5. 17:51
 1/4 anonim válasza:
100%

Miért nem mentek egyszerűen oda a sráchoz a tanúkkal? Szépen nyugodtan meg lehet neki mondani, hogy szolgáltassa vissza a biciklidet és nem jelented fel, ám ha ezt nem teszi meg, akkor legközelebb rendőrökkel mész.

Nagy a valószínűsége, hogy így vissza fogja adni

2019. aug. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem fogja magatol vissza adni. O nem fel sem a rendoroktol, sem mastol. Egy drogos sracrol van szo, aki nem valo kozossegbe! O nem ismer hatarokat. Siman oda megy idegenekhez, es folytogatja oket, lekopkodi az idoseket, hasonlo. Gatlastalan

Neki nem szamit fiu -vagy lany, uti veri az embereket

Mert ez neki "vicces"......

2019. aug. 5. 18:07
 3/4 anonim válasza:
100%

Első vagyok

Fhu, hát ilyen körülmények között én valószínűleg hagynám a fenébe :(

De esetleg ha pár erősebb férfi haveroddal picit "elbeszélgetnétek" vele? Az ilyen abból ért..

A rendőrök mire ezzel foglalkoznának, addigra eladja a biciklid és soha többé nem látod

2019. aug. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaj de Tolvajkergetők feelingje van!
2019. aug. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!