Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Éreztetek már olyat, amikor...

Éreztetek már olyat, amikor elmentek egy kirakatbábu előtt, hogy mintha egy húsvér ember közelében lettetek volna?

Figyelt kérdés

Én már éreztem hasonlót. Tudtam, hogy nem igazi ember de mégis így éreztem. Talán az emberi formája miatt...

Tudom, hogy hülye kérdés, de nem bírtam megállni hogy ezt ne osszam meg veletek. :D Csak kíváncsi vagyok hogy más is érzett-e már ilyet.


2010. júl. 12. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
én szinte mindig,amikor pl a westendben járok,mindig arrébb megyek mert azt hiszem hoy az üzletből aakr kijönni valaki,pedig csak egy bábu van oda kirakva:D
2010. júl. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint az Egy boltkóros naplója -ban.
2010. júl. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam egyszer pont fordítva volt: kiskoromban a családdal elmentünk sétálni egy városba. Egy kirakati bábú állt az út közepén. Odamentem, kicsit megpöcköltem és kiderült, hogy nem bábú volt :)

de tényleg azt lehetett hinni rá! Csak ott állt egymagában, lesett ki a fejéből, meg sem mozdult, mégcsak nem is pislogott, meg se rezzent semmire!

2010. júl. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kiskoromban sokat jártunk a szüleimmel egy nagyobb áruházba, ahol volt egy szép kirakati baba, aki mindig menyasszonynak volt felöltöztetve. De hiába volt szép a ruhája, meg a frizurája, az arca rettentő szomorú volt. Kisgyerekként sokat gondolkodtam rajta, mit érezhet az a baba, hogy állandóan ott áll, csak vár, örök menyasszony, a vőlegény mag sehol...

A mostani félig lefejezett, torz kirakati babák inkább taszítanak.

2010. júl. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem volt már hasonló.
2010. júl. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én igazából csak megijedni szoktam tőlük. :D Az néha előfordul, hogy megyek és pont megfordulok és azt hiszem hogy egy ember az, és úgy megijedek... :D
2010. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

velem is volt olyan, hogy megijedtem a próbababáktól:S:D

egyszer azt hiszem lehetett is látni rajtam,hogy megijedtem az arcomon is gondolomxD meg visszahátráltam basszus de rossz volt:S:D remélem nem látta senki...

de gondoljatok bele milyen ijesztő lehet ha éjszaka bementek egyedül, csak a kinti fény világít bentre, és ott vannak a próbababák:S mintha életre kelnének...:D:D:D

2010. júl. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2010. júl. 16. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!