Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keresek egy könyvet amit...

Ghostic69 kérdése:

Keresek egy könyvet amit egyszer már olvastam de elfelejtettem a címét. (alakváltós)?

Figyelt kérdés

Nem is tudommár pontosan miről szól,de emlékszem,hogy egy női főszereplő volt..egyedül élt ha minden igaz de a szomszédjában egy falka lakott(alakváltók)

a főszereplő is tudodt alakot váltani,feltudodt venni azthiszem bármilyen alakot.?

Ne haragudjatok,hogy ilyen összevisszaságban írtam xd de tényleg régen olvastam:D

Ha valakinek eszébe jut egy hasonló könyv megköszönném ha leírná nekem:)

Köszönöm



2019. aug. 6. 19:00
 1/2 skelton ***** válasza:
56%
Könyvet nem tudok, de ha bejön az ilyen ajánlom az Odaát és a Rejtély című sorozatokat figyelmedbe. :D
2019. aug. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alakváltós sorozat több van, amikre emlékszel, talán Patricia Briggs Mercy Thompson sorozata /Megszólít a Hold, A vér kötelez + rajongói fordítások/. A csaj egyedül él, a szomszédai vérfarkasok /falka stimmel/, viszont Mercy nem tud bármivé átváltozni, csak prérifarkassá. Jó kis sorozat, nekem tetszik!
2019. aug. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!