Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy hambruger...

Lehetséges, hogy hambruger kedvezmény van a vodafonosoknak? Vagy ezt nagyon félre értettem és irtó nagy baromság? XD

Figyelt kérdés
tv-ben hallottam de nemigazán foglalkoztam vele. kiváncsi vok télleg van-e ilyen vagy csak hülye vagyok
2010. júl. 12. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
"minden vodás két whopper menüt kap egy áráért bármelyik hazai burger kingben keddenként - vodásként az ajánlatot egyetlen nem emeltdíjas sms-sel veheted igénybe..." ez volt a mai számlám mellékletében:D
2010. júl. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és milyen számra kell küldeni az sms-t?
2010. júl. 12. 17:02
 3/5 A kérdező kommentje:
ajj. most veszem észre h elgépeltem a hamburgert -.-'
2010. júl. 12. 17:06
 4/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok, ezt írja: "küldd a Burger szót a 06 70 700 0241 - es számra! a válasz sms-ban érkező kódot őrizd meg és mutasd fel a pénztárnál!" :D
2010. júl. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

elküldtem az sms-t vissza is jött a kód, megnéztem a neten h mennyibe kerül 1 ilyen menü és 620-at írtak. én vittem 850 forintot és kiderült h 1100 valamennyi forint......

azzé 1100-at nem adok két kis falatért, mert az annyi...


figy így néz ki a reklámban: [link]


és így a valóságban:

[link]


azért kicsit nagy a különbség... 600 forintért kettő még haggyán de több mint 1000 forintért már kicsit nagyon sokallom ráadásul egy ilyen pici szart.... mert ez kissebb mint egy zsemle, nekem ebből három darab nem lenne elég

2010. júl. 13. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!