Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valakinek 2008. december...

Van valakinek 2008. december végi napilapja? Karácsony előtti vagy utáni?

Figyelt kérdés
Már szinte minden reményt elvesztettem, annyi maradt, hogy hátha valakinek vannak régi újságjai padláson, pincében, amik között lehet.
2010. júl. 12. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nincsen. :(

De megkérdezhetem miért kell neked? Felkeltetted az érdeklődésemet. (:

2010. júl. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért, mert a kisfiam 26.-án született, és elfelejtettem utána venni. Jóval később jutott eszembe sajnos, ezt nagyon bánom. Emlékbe tenném el, ezért ha valakinek van valahol, nagyon bőkezűen meghálálnám!!!
2010. júl. 12. 20:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Remélem találsz olyas valakit akinek van. Sok szerencsét,és gratulálok a kisfiadhoz! :)
2010. júl. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm! De igazából úgy mélyen már lemondtam róla hisz már 1 éve próbálkozom:(((

Szép estét, szia

2010. júl. 12. 21:45
 5/6 anonim válasza:

Szia!


Az én fiam 2008 dec 14.-én született pécsett....és ma én is eljutottam erre az oldalra a kereséssel, mert mi is elfelejtettük....

Most a google-be beírtam egyolyat, hogy régi újságok keresése, ott dobott ki egy oldalt, ahol lehet szülinapi újságot rendelni, de csak másolat , kb 6000 ft és ennyit találtam...

Neked van találatod?

2010. nov. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia! Nagyon aranyos vagy amiért írtál. Ismerem ezt a szülinapos újságrendelést, de eredetit akartam. Tudod, anyum rendelt nekem ilyet, és jó is lett volna, csak kicsit sem úgy néz ki mint amit a boltban megveszek. Egyrészt hatalmas, másrészt csak a papír egyik oldalára van nyomtatva.

De a lényeg, hogy sikerült eredetit szereznem. Írtam legalább 4 újságnak e-mailt, és az egyik a Népszabadság talált egy 26.-ait. Nagyon örültem neki!!

2010. nov. 8. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!