Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen a tökéletes...

Szerintetek milyen a tökéletes női test?

Figyelt kérdés
Magasság, alkat, has, mellek, popsi, lábak, szóval összességében minden.
2019. aug. 10. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
150 magas, 150 széles, 3 mell, 1 láb.
2019. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
74%

Amilyen én sose leszek 😂


Egyébként szerintem - így női szemmel:

Kb. 165-170 magasság, homokóra alkat, ha nem is kockahassal, de legyen feszes és lapos az a poci, c mellekkel, kerekebb popsikkal, inkább izmos nem összeérő combokkal (de valaki akármit csinál ilyrn az alkata, szóval ez nem "feltétel" szerintem annyira), kellemesen izmos vádlival. Kb ennyi. De persze egy ettől totál eltérő lány is lehet szép...



17/l

2019. aug. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Olyan mint az enyém ;)

Na szevasz!

2019. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más az ízlése, mindenkinek más a tökéletes. Van aki az alacsonyakat, van aki a magasakat szereti stb-stb. Nem lehet általánosítani. Amit a #2 ír...igen, szinte elvárásnak hiszik egyesek, hogy nagy mell és segg szükséges, máskülönben esélyed sincs. Ja, max ha szexpartnert keresel. Valójában ezek nem számítanak, mert aki szeret az olyannak fog szeretni amilyen vagy és tökéletesnek fog látni, még ha aránytalan is vagy. N
2019. aug. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a magas,vékony nők jönnek be.175-180 centi,kis mell,lapos has,izmos láb,41,42 es lábfej. Persze ez csak egy elképzelés, sosem volt pont ilyen barátnőm.
2019. aug. 11. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!