Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért érzem azt ezen a nyáron,...

Miért érzem azt ezen a nyáron, hogy valami nem stimmel?

Figyelt kérdés
Minden jól alakult eddig, több programom volt mint tavaly, végre lett saját szobám is, Szóval minden okés, de mégis úgyérzem, mintha valami nem lenne az. Mintha valami rossz jönne, és ez teljesen rátesz a hangulatomra, mert nem tudok annyira élvezni semmit se.
2019. aug. 11. 01:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem úgy rémlik, mintha ezt már kérdezted volna.

DE, hogy válaszoljak is:

Amennyiben tini korú vagy, ez lehet a hormonok miatti mentális zavar. Ezen - úgy gondolom - a legtöbben átesünk. Nekem is volt hasonló kb. 16-17 évesen. Meg voltam győződve róla, hogy valami katasztrófa / háború közeleg. Egy évig feketében jártam, és folyamatosan bújtam a túlélő könyveket. Aztán ez elmúlt, és hála az égnek, nem lett igazam.

Szerintem te is valami hasonlón mehetsz keresztül.

Inkább legyen a "carpe diem", azaz "élj a mának" az életfilozófiád, hogyha majd visszanézel az életutadra, ne bánd meg, hogy valamit kihagytál. Élvezd a fiatalságod, és azt, amid most is van.

2019. aug. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, nem kérdeztem még :) .Amugy 19éves vagyok, nem depiztem be, meg ilyenek, csak úgy a háttérben ez úgy ott van.
2019. aug. 11. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!