Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha újból regisztrálok a...

Ha újból regisztrálok a munkanélkülibe akor újból megkapom az aktív koruak ellátását vagy újból el kell telnie 1 évnek?

Figyelt kérdés
Januárba igényeltem az FHT de viszont elfelejtettem újra regisztrálni ha most elmegyek jelentkezni újból igenyelhetem vagy megint el kell telnie 1 évnek?
2019. aug. 11. 02:31
 1/2 anonim ***** válasza:
1 hónap munkaviszony kell minimum, úgy tudom, a rendes segélyhez meg egy év munkaviszony. Arra nem adnak semmit hogy telik az idö csak munkaviszonyra.
2019. aug. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A regisztrációt követő 1 év eltelte után igényelhető. A törléssel megszűnik regisztrációd, így megint ki kell várni az 1 évet. Nem véletlenül van így, hiszen akkor simán vissza lehetne élni azzal hogy kiraknak, vársz 2 hónapot, majd azonnal kapod is a pénzt a semmire. Így viszont mindig el kell telnie 1 évnek, ebből derül ki hogy egyrészt folyamatosan regisztrált vagy, másrészt együttműködő is, ha esetleg beraknak közmunkára, nem a semmire kapsz pénzt.
2019. aug. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!