Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni ha Az exem...

Mit tudok csinálni ha Az exem zaklat feljelentést vagy meg veretés mi lenne a jó?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottam az exemmel 4 hónapja köbön és azóta mindenkivel össze hozd össze boronál hogy én mindenkivel lefekszek És a hátam mögött olyanokat terjeszt amivel az én renomé mat rontja illetve minősít evvel ha be van rúgva Avon olyan hogy megfenyeget hogy csúnya vége lesz ha nem szállok le a barátairól illetve ellenőriz get számon kér és hogy ha úgy gondolja akkor átjön hogy megnézze hogy egyedül vagyok e

#Exem zaklat
2019. aug. 11. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jajj szegény!
2019. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én segítségét kértem nem pedig hogy sajnáln vagy ironizálj ! Kis k*cs*g!

Remélem te is fogsz egyszer szenvedni

2019. aug. 12. 13:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az írásodat látva, máris szenved. (én is!)
2019. aug. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy egyelek meg :(
2019. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Itt mindenki hülye? De tényleg mintha valami kib*szőtt ufók lennétek! Ha nem tudtok valami ötletét tippet adni akkor minek kommentáltok??? Nem.kertem hogy a hülyeséget vagy a butaságod itt nyilvánítsd kem ja
2019. aug. 13. 01:14
 6/7 A kérdező kommentje:

Sem hogy sajnáljon senki!

Ha unalmas az életetek akkor menjetek szigetre vagy könyvtárba! Ne irt éljetek ki az unalmas életeiteket! Köszi !

2019. aug. 13. 01:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérlek ne haragudj a haszontalan válaszomért. 😢


Őszintén sajnálom!

2019. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!