Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki be tudná nekem linkelni...

Valaki be tudná nekem linkelni ezt a videót?

Figyelt kérdés
Egy haverom mutatta,hogy egy férfi fejest akart ugrani a vízbe(tenger,vagy óceán,nem tudom),de ahogy ugrott beleütközött valamibe,és levitte az arcát :S aztán mutatták a fejét,hogy milyen roncs lett.
2010. júl. 12. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ne azt láttam :S

Kerestem de sajna nem találtam.

2010. júl. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

na megtaláltam de nagyon durva úgyhogy aki rosszúl van a durva,véres videóktól az NE nézze meg!:S

http://www.youtube.com/results?search_query=the+jumping+to+r..

az első...

2010. júl. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszii szépen

háááát igen nagyon durva :S:S

2010. júl. 12. 22:23
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Még is amúgy mit gondolt, második ugrásnál már nem lehet annyi energiája ahhoz,hogy akkorát ugorjon h az aszfaltot ne érje...Ennyire hülye nem lehet valaki:S De úgy látom mégis. Meg egyáltalán miért olyan helyen ugrált ahol beton is van? Eljátszotta az életét :S:( Borzalmas!
2010. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Húúúúúúúúú baszus az nagyon durva volt. :O
2010. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

na jaa :S nem volt 1 normális ember :S

rosszul is ugrott..

2010. júl. 12. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!