Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Ausztriában (a Magyar határtól nem messze) mennyire nehéz gyári vagy raktári munkát találni? Dolgoztam már Németországban, a nyelvet A2 szinten beszélem. Gondolkodom rajta hogy Sopron környékén veszek házat, és ingázom.

aug. 14. 08:17  Privát üzenet  

A válasz

Változó . Vannak úgynevezett fejvadász cégek akik keresnek itthon embereket ottani munkára mást nem tudok tanácsolni .

Én 4 éve jöttem ki klagenfurba itt élek és itt dolgozok , ilyen úgynevezett fejvadász cég álltal jöttem ki Bécsbe szállás volt , munka vacak , de volt 3 hónap után apbérletbe költöztem és kerestem munkát közvetítő nélkül . Végül a 4 évből 3 ève vagyok itt fixen Klagenfurtban .

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont aug. 20. 22:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van-e lehetőség, módszer stb. arra, hogyan lehet megállapítani, hogy egy gyári csomagolású sértetlen gombelem, megfelelően "töltött" állapotban van-e?
Milyen az Adyváros városrészrész, Győrben?
Nintendo Switch-et lehet telefon töltővel tölteni vagy csak a saját gyári töltőjével lehet?
Volkswagen Golf 3-ba érdemes a gyári előírtnál jobb benzint tankolni?
Hová költöznétek kisgyerekkel, ha: a gyári munka nem jöhet szóba. Kőszeg, Sopron, Győr? Indokold is légyszi!
Győrben van valaki aki vállal raszta készítést?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!