Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen pasigyűlölő számokat...

Milyen pasigyűlölő számokat tudtok?

Figyelt kérdés

Pl. Miley Cyrus- 7 things

Britney Spears- Womanizer


ami nem szomorú. mindegy h magyar vagy külföldi, fontos lenne! köszi előre is :)


2010. júl. 12. 23:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2010. júl. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Halgassad ezt s tanulj!!!
2010. júl. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szánalom ez a szám, és a legjobb, hogy épp egy ilyen pasival hozott össze a sors, aki pont ilyen, mint amiről a szám szól... pf
2010. júl. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Látom nem érted a szám lényegét....nektek semmi nem jo,csak a hiszti s ,hogy ti legyetek a középpontban...
2010. júl. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, de látom te is az ilyen számokon nevelkedsz, és csak megalázod a lányokat, és azt hiszed azzal leszel menő, hogy egy kedves szavad sincs hozzájuk, csalod, és netalántán vered is őket :S
2010. júl. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

23:36

A csajok akkor szeretnek mikor mocskolom a fejüket ,mikor kedves vagyok akkor semmibe vesznek ,akkor melyiket válasszam szerinted?

2010. júl. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, van benne némi igazság, és fogalmam sincs, hogy miért futnak a lányok azoik után a pasik után, akik megalázzák őket. Most majdnem én is ebbe a hibába estem. Összefutottam egy olyan fiúval, akire ez a szám tökéletesen ráillik, mintha az ő gondolatai lennének, egyébként is csak ilyeneket hallgat. De nekem nem hiányzik a folytonos megalázás, úgyhogy nem futok utána. De sajnos igazad van, de kedvességgel azért még többre mész a normális lányoknál, hidd el. áááá és tudod hogy nekem most milyne rossz érzés, hogy szavakkal teljesen földig alázott az a valaki? És nekem nem lett tőle "nedves a pináám", mint ahogy ez a szám mondja :D
2010. júl. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ezen kívül?
2010. júl. 12. 23:46
 9/16 anonim ***** válasza:

23:43

Ez ilyen ,bárcsak ismerném a normális csajokat akiket te emlegettél....a sors még nem hozott össze olyannal de hát na ,reméljük a legjobbakat.

2010. júl. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Lehet ismered is őket, csak te alapból minden lányt elkönyveltél r*bancnak :) most mondd, hogy nem így van.
2010. júl. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!