Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elhagytam a táskámat, baj...

Elhagytam a táskámat, baj lehet belőle?

Figyelt kérdés
Voltak benne lapok, amik ugyan már nem kellenek, de rajta volt a nevem és a címem, illetve a TAJ-számom és az adókártyám azonosítója. Ebből történhet probléma?

2019. aug. 14. 15:57
 1/4 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:

Hát, bízz benne, hogy aki megtalálja, visszaadja, nem pedig betör hozzátok, vagy ilyesmi.

Esetleg írd ki Pesten Hallottam-ba Facebookon, hogy elhagytad, és ha valaki felismeri, esetleg visszajuttatja hozzád, megköszönnéd, vagy valami.

Sok hasonlót szoktak kiírni, és általában segítenek, meg fenntartják a posztot.

2019. aug. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért írja ki oda? Semmi nem utal arra, hogy hol hagyta el a kérdező. Tipikus fővárosi gondolkodás, hogy ha valami történik, az csak ott lehet, Budapesten kívül a világ nem is létezik.
2019. aug. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:
56%

ki mondta, hogy vidékiek nincsenek a csoportban, és hogy ők nem szoktak posztolni?

de ezaz, általánosíts, köszi.

2019. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:
Meglett a táskád?
2019. aug. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!