Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kerülhetne fel a kérdésem...

Hogy kerülhetne fel a kérdésem fuckyeahgyakorikérdésekre?

Figyelt kérdés

Olyan jó lenne,ha valahogy viszontláthatnám a kérdésemet ott.Mit kéne csinálnom?Írjak a moderátornak,vagy mi?

Légyszi csak 100%-ban normális válaszokat.köszi szépen


2010. júl. 13. 09:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Már írtam is az ottani moderátoroknak, hogy nehogy kitegyék ezt a kérdést.
2010. júl. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kérdés nagy eséllyel felkerül a Szent Fuckyeah GYIK-ra!
2010. júl. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
de mostmiért?Ott van az a sok hülye p*cs hülye kérdése.Én mért nem kerülhetek fel??
2010. júl. 13. 10:03
 4/20 anonim ***** válasza:

úgy,hogy írsz egy nagy baromság kérdést,felmész fuckyeahgyik.hu-ra,és ott jobb oldalt van egy olyan,hogy "küldj kérdést".

arra rákatt,és a kérdésről,amit felakarsz raki,csinálj egy képet.javaslom a 'prt scr sys rq'gombot a billentyűzeten.

2010. júl. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
várj,én ezt a végét nem értettem..
2010. júl. 13. 10:09
 6/20 anonim válasza:
a billentyűzeten van egy olyan gomb, h : print scrn aztán alá van húzva és oda van írva h SysRq...Scroll Lock mellett Insert felett..
2010. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

1. Hétköznapi hülyék kérdései ritkán kerülnek fel.

2. Legyél szélsőségesen naiv és idióta, úgy jobbak az esélyeid.

3. A "15/L" márkajelzés megszerzése szintén előny. Nővé operálás ma már megoldható, viszont 15 éves már csak akkor lehetsz hozzá, ha még nem érted el a kort. Ha már túlhaladtad (nem valószínű), akkor csak új orvosi áttörésekben reménykedhetsz.

4. Ne háborogj, ez erre a kérdésre egy 100%-ban normális válasz!

2010. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

szóval...

a billenyűzeten a legfelső sorban van egy ilyen gomb,aminek az a neve,hogy :"Prt Scr Sys Rq"

ezt annál a kérdésnél,amit beakarsz küldeni nyomd meg,és tedd be Paint-be,ott ha akarsz változtathatsz rajta.

ez azért kell,mert a "küldj képet"opciónál" tallózni kell képet.

2010. júl. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Én már maximálisan szélsőséges és idióta vagyok!Kérdezd az öcsémet...De ez kiakaszt!A sok paraszt minden hülye kérdéssel fölkerül,pl ilyenek,hogy:baj ha hangya fölnyalta a padlót? meg hasonló szarok...Én sokkal többre vagyok képes,és ezt nem egóból mondom..


Szerinted ha megfenyegetem,hogy betiltatom az oldalt,akkor fölteszi?vagy inkább azt írjam,hogy álmában elkapom,és odaadom két vérengző medvedisznóembernek akik hátulról berakják neki?

2010. júl. 13. 10:18
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem fenyegetni, meg szövegelni!!

Jó kérdésekkel bizonyítani!! ;D

2010. júl. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!