Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? 19 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? 19 éves lány vagyok, éltem első sexére kerülhetne sor pár nap múlva, de megjött.

Figyelt kérdés
Rakjak tampont és engedjek mindent a lényegen kívül? Ti nyugodtan elmondjátok hogy pont megvan? Kellemetlen lesz megmondani, mert már mindketten nagyon vártuk.Továbbá még soha sem borotváltam le ott lent teljesen, szerintetek ez elvárás? Vagy baj ha szőrös? Ezt hogy kérdezzem meg tőle, hogy ne rontsa el a hangulatot? És mit csináltok, hogy ne pirosodjon, pörsnjen ki a bőr?
2009. máj. 10. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg nyugodtan, nem ciki.


Az meg, hogy szőrös vagy sem egyéni ízlés kérdése. Én szeretm ha nem az de nem fogok sikítva elrohanni ha van rajta szőr :-)

2009. máj. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én mindig megbeszéltem a barátommal ha épp megvolt és romantikázásra került volna a sor. őt sosem zavarta,tampont használtam,és így minden volt ami nem konkrétan szex.

am meg sztem azt is simán megkérdezheted tőle,hogy őt zavarná e ha nem borotválnád le teljesen,hisz ha már a kapcsolatotokban itt tartotok,akkor sztem ez sem tabu téma.

2009. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én simán megmondtam a barátomnak, hogy épp megvan, és nem csinált belőle nagy ügyet. :D Attól tök jól elvoltunk. :) A szőrtelenítés meg... Én mindig teljesen leborotválom. És nekem nem lesz pötyis... Az a lényeg, hogy vmivel kend be a 'felületet'. :) Borotvahab... Én tusfürdővel szoktam. :D
2009. máj. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
szia az hogy megvan azt teljes mértékkel meg fogja érteni.az meg hogy borotválod e az meg sztem a higénióba tartoziik a mai világban már alap hogy valaki borotválja sokkal esztétikusab . és vonzóbb.
2009. máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy megbetegedtél, kicsit el kell halasztani a dolgot. Miért lenne ez ciki? Főleg, ha szeretitek egymást, akkor az ilyet minden kellemetlenség nélkül meg lehet beszélni.

Hát szerintem lehet, hogy jobban örülne, ha leborotválnád, a mai elvárásokat tekintve. Borotválás előtt vegyél egy forró fürdőt(na ne most, amikor menstruálsz), a meleg víztől felpuhul a bőr. Utána tegyél rá borotvahabot, úgy húzd le, arra azért vigyázz, hogy a hüvelyedbe ne menjen a borotvahab. Ha végeztél töröld szárazra, és tegyél rá egy kis hintőport.

2009. máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főként az utolsót:)
2009. máj. 10. 17:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki, hogy éppen menstruálsz. Ha már szexre készültök, akkor ez nem lehet kellemetlen. Szőrös-szőrtelen ügyben: ez egyéni ízlés kérdése. Esetleg ollóval vágd kisebbre, aztán majd kiderül. Az sokkal rosszabb, ha a bőröd kipattogzik.
2009. máj. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem, ha már igy alakult, nincs mit tenni... Biztosan meg fogja érteni, hiszen tanult biológiát. Az meg hogy pont az első lett volna?Pech! Azért hogy ne legyen teljesen kielégitetlen, egy kis kézimunka, vagy egy orál jól jöhet. Márcsak hogy ismerd a testét. És ha nincs ellenedre. Ami a szőrtelenítést illeti: sztem nem az első alkalommal kell megbeszélni. Hiszen akkor még az ujdonság varázsa hat. Később többszöri eggyüttlét után szóba kerülhet. Várd meg amig szóba hozza. ha nem szól, hagyd. Hacsak nem Te is szeretnéd. Remélem segítettem!
2009. máj. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!