Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez adottság vagy véletlen?

Ez adottság vagy véletlen?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem már több kisbabánál akik előtte nem láttak, és első találkozásnál 2 hónapos kisbaba nagyon sírt, én mintha tudtam volna hogy meg tudom nyugtatni - elkezdtem simogatni a homlokát és az orra fölötti részt finoman. Rögtön azt vettem észre hogy a baba megnyugszik és elhallgat.


Következő ilyen eset egy 10 hónapos, aki mikor nyújtottam az arca felé a kezem, még hozzá se értem, de csukta be a szemét és mint aki elájul. Amikor már hozzáértem és simogattam szinte elaludt. Ez minden babánál így van? Még nincs gyerekem, szóval bocsi a hülye kérdésért.

Lehet hogy jó apa leszek? :)


2019. aug. 16. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:

A legjobb! Ez nagyon édes! 😍

Egyébként velem is ez szokott történni. Rövid idő alatt meg tudom nyugtatni a babákat és a kisállatokat is:)

2019. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem is akkora kiváltság. Azt hittem hogy csak én vagyok ilyen jó babanyugtató. :)
2019. aug. 16. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

A babáknak társaság kell.

Ha érzi, hogy ott vagy, és jó szándékú vagy, akkor megnyugszik, és akkor már alhat is.

2019. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem minden babának kell társaság, a 10 hónapos baba konkrétan az a típus aki mindenkitől fél. Egyedül csak a szűk családi körétől nem félt, de ugye őket minden nap látta, engem viszont nem és mégse sírt.
2019. aug. 16. 21:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és a kisbabák "nem szeretnek". Szinte mindegyik sír ha hozzászólok vagy bármi. Bár az is igaz,hogy nincs barátságos arckifejezésem. A nagyobbacska 2-10 évesek meg odáig vannak értem. :D Fura.
2019. aug. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!