Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire vigyáznak a hatóságok...

Mennyire vigyáznak a hatóságok egy börtönbe kerülő ember testi épségére?

Figyelt kérdés
Legenda vagy valóság, hogy a gyengébbeket a rabtársaik kínozzák, megerőszakolják, akár meg is ölik? Be vannak-e kamerázva a cellák? Rendőrségen dolgozók, volt rabok, a témakörrel / rabokkal kapcsolatba kerülők véleménye érdekelne, hogy tisztán lássak a kérdésben. Köszönöm.

2019. aug. 18. 07:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok sem börtönőr, sem pedig rab :D De úgy hallodtam, hogy akik például adócsalással kerülnek be és nem kötözködnek a másikkal akkor annak amúgy sem lesz baja, meg nem haggyák az őrök sem ... De ha pl. Megerőszakolásért: kislány vagy felnőtt egyaránt, nah azért már azt ajánlom senki ne ejtse le a szappant fürdéskor, és ilyenkor az őrök is leszarják mit csinálnak veled... Nah ezek lehet csak pletyik, de evvan, tudomásom szerint igyvaan:):( ISMÉTLEM!!! NEM VOLTAM MÉG BÖRTÖNBEN, NEM VAGYOK BÖRTÖNŐR! :"D
2019. aug. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ott mindenkit megvernek aki gyenge. És senki nem véd meg, senkit nem érdekelsz. Amit az elsö irt abban is van igazsàg. Ha csak loptàl akkor talàn nem vernek agyon viszont csicska leszel az biztos, illetve igy is megfognak verni. Ha öltél akkor kicsinàlnak. Volt egy kamasz fiú aki kislànyt ölt. A rabok úgy megverték hogy nem maradt foga. Nem is talàltàk meg az összes fogàt. Ezt bemondtàk a hirekben is szóval igaz. Szóval nem mindegy miért csuktak le.
2019. aug. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Azért számomra döbbenetes, hogy a 21. században is ilyen középkori módszerek uralkodnak adófizetők pénzéből fenntartott intézményekben. Ezek szerint ha onnan valaki kikerül, nem egyszerű bűnözőként, hanem egyenesen pszichopataként kezdheti meg új életét.
2019. aug. 21. 08:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Sokak közülük màr amúgy is pszihopata. Én pl a gyerekgyilkosokat meg ilyen beteg embereket pl pedofilok én ezeket nem sajnàlom. Megérdemlik.
2019. aug. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2-eshez: Tudsz valamilyen forrást a fogkiverős történethez? Vagy általában valamilyen oldalt, amely hitelesen, elfogulatlanul foglalkozik a témakörrel?
2019. aug. 23. 08:51
 6/7 anonim ***** válasza:
A ràdióban hallottam ezt, nem a neten olvastam.
2019. aug. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Mindenesetre véleményem szerint a jognak felül kell emelkednie az embereken, és nem tűrheti el szó nélkül ezeket a dolgokat. Ráadásul ugyebár az is előfordulhat, hogy valaki ártatlanul kerül oda...
2019. aug. 25. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!