Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mostanában ki-be kapcsol náha...

Mostanában ki-be kapcsol náha magától a TV-m.1x anyumék TV-je is kikapcsolt mitől lehet?

Figyelt kérdés

amikor az én tv-m ki vagy be kapcsolt akk minden más működött szval nem lehet áramszünet anyumék Tv-je meg akkor kapcsolt ki mmikor én pár napig nem voltam itthon.

Azért érdekelne a válaszotok mert mikor este 10-kor kikapcsolt a tv-m nagyon megijedtem és nem szeretnék szívrohamban meghalni xD jah és anyuék tv-jével csak 1x volt aztán mikor hazajöttem megint az én tv-m kapcsolt ki. (be csak 1x 2x kapcsolt ki már többször is)


2010. jún. 18. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést az ezotéria rovatba kéne raknod, ott biztos elmagyaráznák, hogy ez egy transzcendens pszichedelikus élmény, és szellemek járják át a házatokat. Meg a csí, és a föld-energia-vonalak.
2010. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
reméltem h technikai oka van...de most aztán téll beszartam
2010. jún. 18. 20:03
 3/9 A kérdező kommentje:
azért ide raktam mert nem tudtam h technikai vagy spirituális oka van
2010. jún. 18. 20:04
 4/9 A kérdező kommentje:
csomó dogunk romlott el ( anyuék szinte új tv-je, hi-fi torony, DVD lejátszó, számítógép, az én telefonom) azok is lehettek unyan az miatt? vagy csak ilyen s pechesek vaunk?
2010. jún. 18. 20:18
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak áramszünet miatt kapcsolhat ki egy TV. Tudod, az áram nem egyenletesen folyik, hanem úgy mondják hogy fluktuál ("hullámzik"). Néha előfordul, hogy egy igen alacsony szintet ér el, és ez a szint elegendő ahhoz, hogy mondjuk a lámpa világítson, de ahhoz nem, hogy a TV működjön. Ilyenkor lekapcsol.


Nekem is volt már ilyen, csak éppen a számítógép kapcsolt le.

Honnan tudom, hogy attól volt?

Nos, a lámpa égett a szobába, de pár másodpercre halványabban világított.


Ez jó magyarázat lenne, ha csak kikapcsolna. A felkapcsolódással nem tudok mit kezdeni... de ez nem jelenti azt, hogy nincs rá racionális magyarázat.


De talán az is lehet, hogy tényleg az ezotéria rovatba kellene tenned a kérdést, és most viccen kívül.


Nem kell egyszerre szellemekre gondolni. Ha ennyi sok dolog megy tönkre, egyszerre vagy rövid idő alatt, lehet hogy egyszerűen rossz helyen van a ház. El tudom képzelni például, hogy ahol a ház épült, valamiért túl erős az elektromágneses aktivitás. Ennek több oka lehet: a föld alatt felhalmozódott és felszínközelbe jutott ércek, esetleg magasfeszültségű vezetékek a közelben.


A elektronikai cikkek megzavarodásáról nem csak szellemek, hanem UFO észlelések (esetleg találkozások) előttről is szoktak beszámolni. Ennek okát sokan éppen abban látják, hogy az ilyen területeken felhalmozódott energia, alkalmassá teszi a területet, hogy átjáróként működjön.

2010. jún. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kb 4 éve van de a tv-m az 1-2 hónapja csinálja
2010. jún. 18. 20:40
 7/9 A kérdező kommentje:

már igazából abba maradt és utóbbi időbe semmi nem romlott el...

még talán 2x volt h bekapcsolt a tv-m, de esetleg az nem lehet, hogy túl érzékeny a távirányítóm?

2011. febr. 15. 16:31
 8/9 szamóca. ***** válasza:

ezt az enyém is csinálja.

nem tudom mi baja van, vmi elektronikai nem értek hozzá. az még egy dolog mikor kikapcsol...de nekem először azt csinálta, hogy kikapcsolt (amire nem is emlékszem szeintem nem figyeltem) aztán ültem a szobámba épp elmélkedtem és egyszercsak bekapcsolt. na akkor én is megijedtem =)

vmi el van benne romolva... mostmár pnapi rendzserességgel csinálja.

2011. febr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
érintkezési hiba a kábelben?
2011. febr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!