Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendőrségi ügy lehet belőle,...

Rendőrségi ügy lehet belőle, ha a volt barátom anyjának elkuldtem egy képet ahol a barátom cigizik?

Figyelt kérdés
Volt egy képem. Miután szakítottunk elkuldtem az anyjának kamu profilrol. Azt mondta rendőrségi ügyet csinál belőle. Mert hogy egy terrorizalas stb. Szerintetek a rendőrség foglalkozni fog vele? Vagy még fogják tudni, hogy igazából én csináltam a profilt? (azóta gmail és face is töröltem)

2019. aug. 21. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy foglalkoznak ilyenekkel, viszont ez nagyon gaz amit csinaltal. Hany eves vagy, 12?
2019. aug. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Te egy gyökér vagy, a barátod anyja meg hibbant. A rendőrség meg jót röhög rajtatok. :)
2019. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy lesz belőle rendőrségi ügy, de azért reménykedjünk, hogy igen...
2019. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!