Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez inkább pech, mint szerencse?

Ez inkább pech, mint szerencse?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban több ismerősöm nyert 300 forintos kaparós sorsjegyen nagyobb összeget. Nem nagyon kaparóztam eddig, semmiben nincs szerencsém, de ma vettem egy 500-as kaparóst, próba cseresznye alapon. Nem írom le melyiket, de volt 4 sor, plusz egy bónusz játék. Elkezdem kaparni először a bónuszt, látom hopp kapásból 2000 Ft a nyeremény. Ezután mentem az első sorra, rögtön 500 Ft, és így végig 500 forintok. 4000 forintot nyertem végül. Tehát a sorsjegy minden kaparható felülete nyertes volt. De az a probléma hogy csak 500-asok voltak rajta. Így simán lehetett volna egy nagyobb nyeremény, de nekem nem lehet. Szóval nem is örültem ennek, legközelebb ha vennék még az ára se jönne vissza, ezért nem is fogok belőle rendszert csinálni. Kicsit bosszantó hogy más meg sokkal nagyobb összeget nyert 300 forinton és tényleg ők is csak brahiból kapartak. Nem irigylem tőlük, de ami velem történt ma az borzasztó. :)


Egyébként soha semmit sem nyertem még.

Tudom aki a kicsit nem becsüli....


2019. aug. 22. 22:00
 1/2 AllorX ***** válasza:

Most kb leírtad az egyik utat a szerencsejátékfüggőség felé.

Én is szoktam poénból venni egyet egyet mikor a melette lévő boltba megyek de max az ár kétszeresét szoktam vissza nyerni habár majdnem mindí nyerek.

2019. aug. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Miért írtam volna le a függőséghez vezető utat? Épp ez az hogy egy ideig nem fogok venni sorsjegyet, mert meglett volna a lehetőség hogy nagyot nyerjek, de nevetséges összeget sikerült. Nemhogy kedvet kaptam, hanem elment tőle a kedvem.
2019. aug. 23. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!