Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valakit felakasztanak, azt...

Ha valakit felakasztanak, azt tényleg "maga alá csinál"?

Figyelt kérdés
Remélem nem túl "tahó" a kérdés,tényleg csak kíváncsi vagyok,de kipróbálni azért nem akarom...
2008. nov. 15. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit rendesen akasztanak fel, akkor nem a fulladásba hal bele, hanem abba, hogy az egyik nyaki csigolyáján levő fognyúlvány átszakítja a kötőszöveti tokját, elmozdul és elvágja a gerincvelőt. Tehát akkor azonnal meghal. Fulladásnál nem hinném, hogy maga alá csinál, de rendes akasztásnál szerintem előfordulhat.
2008. nov. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hallottam, hogy akasztott embernél előfordulhat hogy vizelet ürül, mert a záróizmok elengednek és a gravitáció hatására lefelé folyik a "lé".
2008. nov. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy maga alá csinál azt én nem tudom de az biztos hogy akasztásnál olyan állapotba kerülsz amitöl elélvez az illető. Anno az egyik rocksztár is igy halt meg hotelszobájában. Igy akarta kielégiteni vágyait sikerült is neki csak nem tutta leszedni magát.
2008. nov. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A halálfélelemtől csinálhat maga alá, nem csak az akasztásnál, hanem más egyéb kivégzési módszereknél is.
2008. nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2008. nov. 16. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!