Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gondom van a The Sims3-mal,...

Gondom van a The Sims3-mal, valaki segítene? :$

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akihez elmentem a The Sims3-ért, de neki nem volt meg az instalációs dolog, hanem neki már felvolt rakva a gépére. a Program Files-ban kikerestem nála és felraktam usb kulcsra. Le volt már crack-elve meg minden.

Itthon felraktam az én gépemre. Elindulni el is indul de nem a szokásos módon, hogy kijön az az indító panel hanem rögtön elindul.

Ez nem is lenne gond de mikor rálehet kattintani, hogy melyik városban szeretnék játszani (pl Sunset Valley) akkor kiírja, hogy uninstaláljam mert, hogy ez nem jó.

De ha uninstalálom nem tudom vissza instalálni mert az a fájl nincs meg :S.

VALAKI SEGÍTSEN

van deamon tools-om is meg az az EA download managerem is. :SSSSSS


2010. júl. 13. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Torrentről letöltöd a játékot.
2010. júl. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az hogy átmásolsz egy telepített játékot semmire nem jó, mivel installálni kellene, amihez le kell töltened, vagy meg kell venned. Másképp nem fogsz tudni játszani.
2010. júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
töltsd le torrentről használd a googlét, ha lejött csomagold ki és a képfájlt tedd be d-toolsba és az nfo-ba nézd meg a cd kulcsát, miután feltetted, crackeld meg és játsz
2010. júl. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ez is nagyon király, de a torrentel már elég sokszor pórul jártam.

Lehúztam úgy a sims-et, hogy az egész egy nagy vírus volt

aztán húztam le úgy hogy 98%-nál megakadt :)

utána húztam olyat ami aránylag gyorsan jött, 8 óra alatt lent lett volna, az 21%-nál gondolta meg magát

és legutóbb amit húztam, éjjelre bekapcsolva hagytam a gépet és csak 16% jött le :S.

Nagyon szívessen megvenném én ha lenne annyi pénzem.

No mind1

Köszííí a segítséget

2010. júl. 14. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!