Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó játék a sims3?

Jó játék a sims3?

Figyelt kérdés
Miről szól ? Érdemes letölteni ?
2011. okt. 31. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Csajoknak való, legalábbis ők szeretik a legjobban. Annyi hogy csinálhatsz embereket, felöltözheted őket stb. Aztán terelgetheted a kis életüket, munkába járnak, csajoznak, pasiznak. A házukat és te rendezheted be nekik, persze csak abból a pénzből amit fizetésként kapnak. Semmi különösebb cél nincs benne, azt csinálsz velük amit akarsz.
2011. okt. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó game, én nagyon szeretem! Embereket csinálhatsz benne, irányíthatod az életüket, tehát ez egy ún. életszimulátor. Kiegészítők is jelentek meg hozzá, ezekben új dolgokat adhatunk a játékhoz. Pl.: a leszáll az éj kieg. az éjszakai bulizást és a sztárok világát mutatja be, a háziállatok kieg. a háziállatokra hangolódik. Tehát van már egy pár kiegészítője, azt hiszem 4000-8000 forint között lehet kapni őket. Vagy még drágábban... Nem tudom, nekem le van töltve. Nagyon kell vele vigyázni, hogy milyet töltesz le, a neten lévő feltöltések kb. 60-70 %-a vírusos. Hozzáteszem, még jelent egy külön játék, a the Sims Medieval, ami a középkor világába vezet vissza minket. A olyan a grafikája, mint a sims 3-é, és annak is van egy új kiegészítője, a Pirates And Nobles: ez a nemesek és a kalózok világát mutatja be. Az alapjátékokat és a kiegészítőket minden simses játék esetében külön kell megvenni. Természetesen nem muszáj megvenni a kieg.-eket, de ha megvan neked, hidd el, izgalmasabb lesz a játék! :D
2011. okt. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó játék én is nagyon szeretem jó kis unaloműző! Nincs olyan h kijátszod, mert csinálsz simeket és azoknak lesznek gyerekei, ha akarod, annak pedig unokái szóval ilyen végtelen játék!!
2011. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csinálsz egy háztartást akár egy darab simet. Építesz egy házat és abba folytatod életed.

Kiegészítői:

Világ körül: elmehetsz: Franciába, Kínába, Egyiptomba és ott egy csomó új receptet megtanulhatsz és elsajátíthatsz nagyon sok jártasságot is.

Leszáll az éj: éjszaka bulizol és jön vele egy új város is: Bridgeport nagyon szuper :D és áttudnak változtatni vámpírrá *búúúúúú*: D

álomállások: lehetsz tűzoltó, lakberendező, nappali ilyen hmm nem találok rá szavakat "óvónő" féle :D és mindezeket te irányítod:P lehetsz tetoválós is de az már nyúljárat.

Nemzedékek: az a kieg csak akkor jó ha tényleg családos leszel

Házikedvenc: nagyon szuper. lehet lovad, kutyád, macskád, járhatsz versenyekre kutya,macska lehet bolhás

ennyi van meg nekem :D remélem hoztam egy kis kedvet neked a játékhoz :)

2011. nov. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nagyon jó játék!Nekem is meg van a sims1,2,3 imádom!
2013. márc. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Honnan tudom mi vírus hogy nélkül letölteni?
2015. dec. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!