Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barbi névről mi a véleményetek?

Barbi névről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Én Barbara vagyok, de senki se hív így, legtöbbször Barbinak vagy Barbeque-nak becéznek. De fontolóra vettem hogy megváltoztatom, mert állandóan lenéznek miatta, hogy biztos azért kaptam ezt a nevet mert hisztis, hülye, öntelt vagyok, pedig nem igaz. Na meg állandóan Barbie-ra asszociálnak mert szőke vagyok.

De amúgy meg szeretem a nevem, csak annyira fáj hogy ezzel bántanak.


2019. aug. 24. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem szép név

Bár ilyen nevet nem adnék a leendő gyerekeimnek sem, főként pont az ilyen előítéletek miatt...

Amúgy tetszetős név ;)

2019. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A húgom is Barbara. Ô viszont tényleg hisztis, öntelt, és nem is valami eszes sajnos. Csak akkor hivjuk Barbarának ha mérgesek vagyunk rá. Amúgy nem szoktuk úgy hívni. A Barbi az nem vészes szerintem. Aki ez alapján itél az hülye. Nem tehetsz arról hogy milyen nevet kaptál. De szerintem vállallható. Ez még nem cikis név szerintem.
2019. dec. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!