Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szoktál fórumokon meg...

Miért szoktál fórumokon meg más helyeken is oda irni a poszt végére hogy //teló?

Figyelt kérdés
Tudom hogy azt jelenti hogy telefonról irta csak miért kell a két // jel oda ?

2019. aug. 25. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert telóról könnyű félre gépelni és nem érdemes annyit törődni vele, hogy javíta a hibát, hiszen bízik a másik értelmi képességeiben, hogy így is meg tudja majd érteni. És nem tiszteletlenség, vagy butaság miatt gépel valaki el valami telon, mint ahogy én is, hanem azért, mert a szótár sokadik alkalommal is felül írja a javítás. És nem mindenkinek tűnik fel. Hiába olvassa újra, mert a beviteli mező olyan Kicsi, hogy korlátozza a javítási lehetőségeket...


Akinek kettőnél több agysejtje van, arról én már feltételezem, hogy képes megérteni a felére gépelt szöveget is és nem fog kötekedni feleslegesen. De sokszor túl sokat várok el az emberektől és jönnek a hate kommentek. Na ezeket xarom le magasról, mert ők az élő fába is belekötnek.


Felgyorsult világ több hibát hordoz, idővel toleránsabbak élik túl.

2019. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Így menő //iPhone
2019. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!