Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nyár a, , legnépszerúbb"...

A nyár a, , legnépszerúbb" évszak?

Figyelt kérdés

Szerintetek is a nyár a legtöbb embernek a kedvenc évszakja?

Én nagyon úgy érzem. Szerintetek mi ennek az oka? Nem lehet, hogy csak azért, mert az iskolásokank ilyenkor nem kell suliba menni, és a legtöbb ,,átalg" ember ekkor vesz ki hoszabb egybefüggő szabadságot a munkahelyén? Plusz még a média is állandóan kelti a hype-ot.. ,,Minjárt, itt a nyár" ,,Hogyan legyél bombaformába nyárra" ,,Így nyaral ez meg ez"


Nekem nem a nyár a kedvenc évszakom, igazából arra törekszem, hogy ne az évszak szabja meg azt, hogy milyen a kedvem, és minden évszakban próbálom jól érezni magam.


Ha egyet mégis meg kellene nevezni, akkor az ősz lenne az. De ez se akkor,a mikor 1 hétig esik az eső vagy köd van, hanem amikor szépen süt a nap, kellemes 20 fok körüli idő van, szép színek.


Tudtok esetleg valami statisztikát, ami az emberek kedvenc évszakának felkutátása érdekében készült?


Én csak ez találtam , de ez Amerikára vontakozik:


[link]


,, [link] "


A válaszadók között ott, az ősz a favorit.



Igazából a kérdést csak azért tettem ki, mert érdekela véleményetek, hogy szerintetek mi az oka a nyár látszólag ,,elsöprő" népszerűségének. Az általam vélt okokat leírtam.


Üdv



2019. aug. 25. 11:59
 1/4 A kérdező kommentje:

rosszul linekeltem az idézetet:


,,Egy amerikai internetes közvélemény-kutatáson 760 szavazóból közel 40 százalék voksolt az őszre, 23 a télre, 20 a nyárra mint kedvenc évszakra, a tavasz pedig 131 jelöléssel (17%) csupán utolsó lett a toplistán."

2019. aug. 25. 12:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Magasan a nyár az emberek kedvenc évszaka,ilyenkor tényleg jó idő van,lehet kirándulni,nyaralni,a gyerekeknek nincs iskola,sokkal szabadabb mint pl a tél.
2019. aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki mit szeret. Hideget vagy meleget. Valakinek gondot okoz a fűtés, már utálja a telet. Ha valaki sportol, milyen évszakban tudja űzni. Tél- nyár. Hány éves az illető. Diák szerintem nyár. Én is nyár párti vagyok, ilyenkor újra fiatalnak érzem magam. Szerintem rengeteg dologtól függ. Kismillió dologtól.
2019. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utálom! Dögmeleg, szúnyoginvázió, csalán, fűnyírás állandóan, sok unatkozó hülyegyerek stb. Nyár-ősz az igen.
2019. aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!