Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti, hogy vagytok vele nyár/tav...

Ti, hogy vagytok vele nyár/tavasz ősz/tél?

Figyelt kérdés
én inkább tél/ősz:)

2017. okt. 19. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ősz a kedvencem. De minden évszakban van valami jó. Mindig hiányzik kicsit az, amelyik nincs. Szóval én örülök, hogy olyan helyen élünk, ahol négy évszak van. Kell a változatosság :)
2017. okt. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Tavasz, ősz ezt a kettőt szeretem a legjobban. Őszt talán hangulatosabb, csak az a gond vele, hogy a hosszú hideg tél felé megy, ami engem teljesen kikészít, sokkal jobban mint a 40 fokos nyár. Bár azért se rajongok túlzottan:D -a kedvenc köztes időjárásom ebben a kettőben van, meg itt van változás, a nyár meg a tél nekem kicsit stagnál. Kár hogy manapság már egyre rövidebb az ősz meg a tavasz is.
2017. okt. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tél. :) Imádom a tájat. :) Meg nem vagyok fázós sem. Nekem az a tökéletes. Jobban megszáll az ihlet is olyankor. :)
2017. okt. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a hideget. A kellemes meleget szeretem. Ez lehet tavasszal, nyáron, és ősszel is. Szóval nekem elsődlegesen a lényeg, hogy meleg legyen; szép, ragyogó, szikrázó napsütés. Az évszak ilyen szempontból nem számít. :) Viszont a télnek is van szépsége, hogy szép fehér hótakaró van, amúgy az olyankor klassz, nem tudom, mi az ideális hómennyiség, de szánkózás, hóemberépítés azok jók, viszont klassz, ha nem akadályozza a forgalmat. Meg amikor megcsillan a havon az utcai lámpa fénye, vagy egy ilyen izzósornak a fényét veri vissza , az is szép. Meg ilyen karácsonyi bódék, ha vannak kirakva a városban, annak is tud kellemes hangulata lenni.
2017. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%

Nyár *-*

Imádom a meleget ^^

2017. okt. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!